Rozwod Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Trzaska specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym oraz gospodarczym (ze szczególnym uwzględnieniem zwrotu „opłat likwidacyjnych” przy tzw. polisolokatach). Usługi Kancelarii skierowane są zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

Prawnicy wchodzący w skład zespołu Kancelarii posiadają doskonałe kwalifikację będące wynikiem wszechstronnej edukacji oraz wieloletniego doświadczenia w praktykowaniu prawa, dzięki czemu świadczone przez nas usługi zawsze pozostają na najwyższym poziomie.

Filarami współpracy z naszymi klientami są: wzajemne zaufanie, jasne i przejrzyste zasady współdziałania oraz jakość i skuteczność świadczonych przez nas usług.

Oferty cenowe przygotowane specjalnie dla Państwa uzależnione są w głównej mierze od stopnia skomplikowania sprawy i dostosowywane indywidualnie do Państwa potrzeb.

Do korzystania z naszych usług zapraszamy zarówno klientów z całego kraju, jak i tych którzy przebywają na stałe poza jego granicami.

NASI PRAWNICY

Radca Prawny Ewa Gosk

EWA TRZASKA

RADCA PRAWNY

Kancelarię prowadzi radca prawny Ewa Trzaska, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Legitymuje się dużym doświadczeniem z dziedziny prawa rodzinnego, cywilnego, gospodarczego, wyrobów budowlanych, obligacji korporacyjnych. Czynnie zajmuje się prowadzeniem sporów sądowych zarówno przed sądami powszechnymi jak i administracyjnymi, a także obsługą prawną osób fizycznych i przedsiębiorców.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w sądach oraz kancelariach prawnych. Jako członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Firm Budowlano – Wykończeniowych, uczestniczyła w pracach nadzwyczajnej podkomisji sejmowej do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o wyrobach budowlanych oraz ustawy prawo budowlane. Autorka publikacji w miesięczniku Pracownik Samorządowy.

Najczęściej w swojej praktyce zawodowej radca prawny Ewa Trzaska pochyla się nad problematyką zagadnień ze sfery prawa rodzinnego w szczególności rozwodów, podziału majątku wspólnego i alimentów.

Rafał Lenczewski

RAFAŁ LENCZEWSKI

RADCA PRAWNY

Mecenas Ewę Trzaska w obsłudze klientów stale wspiera Radca Prawny Rafał Lenczewski – członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, absolwent prawa oraz europeistyki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z licznymi kancelariami prawnymi. Reprezentował klientów z kraju oraz zagranicy w ponad 400 procesach toczących się w sądach na terenie całego kraju, co przełożyło się na ogromną praktykę procesową.
W Kancelarii doradza klientom w sprawach z prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych, alimentacyjnych, spadkowych oraz dotyczących odzyskiwania długów.

NAJNOWSZE PUBLIKACJE

Jak wygląda postępowanie w sprawie o rozwód

2016-10-31|Możliwość komentowania Jak wygląda postępowanie w sprawie o rozwód została wyłączona

Zazwyczaj osoby noszące się z zamiarem wszczęcia postępowania o rozwód mają świadomość, że w pierwszej kolejności muszą sporządzić [...]

Rozwód a wspólny kredyt

2016-10-23|Możliwość komentowania Rozwód a wspólny kredyt została wyłączona

W toku udzielania konsultacji na temat konsekwencji rozwodu bardzo często napotykamy się na pytanie o wspólnie zaciągnięte kredyty, [...]

Czy mogę się rozwieść mieszkając za granicą?

2016-10-22|Możliwość komentowania Czy mogę się rozwieść mieszkając za granicą? została wyłączona

W ciągu ostatnich kilku lat w Kancelarii obserwujemy stały wzrost liczby klientów, którzy mieszkając za granicą, często w [...]